+38(044) 454-03-30 

Соціальна відповідальність

Ми вважаємо, що відповідальність нашої компанії полягає у створенні комерційної цінності, зрозумілою для суспільства і затребуваною споживачами. Корпоративна соціальна відповідальність забезпечує дотримання прийнятих зобов'язань перед акціонерами, партнерами і співробітниками, але найголовніше — перед країною, в якій ми живемо і працюємо. Тому компанія «СолоМія» ініціює ряд програм, які носять всеукраїнських характер з тим, щоб кожен громадянин України міг взяти в них участь. 

1. «Україна»:З грудня 2014 компанія ініціювала програму «Я вірю в Україну», яка заснована на допомозі громадянам нашої країни. Усвідомлюючи всю складність ситуації, в якій зараз знаходиться наша країна, компанія «СолоМія» вважає за необхідне залучати увагу громади до вирішення проблем співвітчизників.

2. «Українці»:

Діти — головний скарб родини. Її надія, її майбутнє. Саме тому чай Batik в першу чергу підтримує програми, пов'язані зі здоров'ям та розвитком дітей. Сьогодні кожен може приєднатися до цієї програми, усвідомлюючи, що частина коштів від продажу чаю «Batik» перераховується благодійному фонду «Діти передусім!».
Приділяючи величезну увагу проблемам екології та боротьби з дитячим захворюваннями, компанія бере участь в програмі «Від серця до серця» мета якої — збір коштів щодо забезпечення всіх обласних центрів корекції зору діагностичним обладнанням і медпрепаратами для лікування дітей з різними захворюваннями зорових органів.

 

Підтримка конкурсу студентських робіт «Мальовнича Україна — туристичний край». У 2014 році «СолоМія» приєдналася до організаторів конкурсу, заснувавши спеціальний приз студентам-дослідникам з Хмельницького, Львова, Харкова. Кожне дослідження по-своєму унікальне і відкриває нові сторінки історії нашої країни, розповідає про красу і особливостях регіонів України.

Проект «Танцюю для тебе» був створений для талановитих дітей України, для втілення їхніх світлих та добрих мрій.

3. «Наша земля»

Компанія «СолоМія» приділяє велику увагу охороні навколишнього середовища, дотримуючись екологічних норм та  правил на всіх етапах виробництва і упаковки своєї продукції. Компанія усвідомлює, що захист екології є однією з найактуальніших проблем людства і ставить за мету — будувати екологічно безпечний бізнес, створювати хороші умови праці.

Пошук