+38(044) 454-03-30 

Про компанію

«СолоМія» — єдина українська компанія серед лідерів чайного ринку. Володіє сучасним високотехнологічним обладнанням з виробництва та фасування чаю, кави, макаронних виробів і продуктів швидкого приготування.
 
Компанія займає 11% чайного ринку України і вже 22 роки успішно реалізує продукцію власного виробництва в усі регіони України. Торгові марки компанії «СолоМія»: Batik, Askold, «Небесна пагода», «Домашній чай», «Arden», «VivaTalia!», «Сузір'я», «Добра кава», «Сила злаків», «Кашка-минутка»,« На здоров'я» підтверджують незмінну якість на українських та міжнародних конкурсах.

Виробництво

 Площа виробничих приміщень:  2500 кв. м.
Площа складських приміщень:  4300 кв. м.
Чайна фабрика потужністю більше 5000 тонн продукції на рік.

Досягнення

Сьогодні «СолоМія» є єдиною компанією з виробництва чаю серед українських компаній. Серед конкурентів, компанія лідирує у виробництві чаїв Private Label для національних мереж в Україні, а також займає перше місце в сегменті гранульованих і дрібнолістових чаїв.

Продукція компанії відзначена престижними нагородами та преміями.  

Незмінну високу якість продукції компанії «СолоМія» підтверджено на українських та міжнародних конкурсах, а також відзначено лідерами галузі.
 
Так, компанія «СолоМія» є єдиною компанією в Україні, що отримала дві нагороди міжнародного конкурсу «Effie Awards», за ефективність маркетингових комунікацій, серед яких одна — золота.
 
«СолоМія» — єдина українська компанія, відзначена нагородою президента Демократичної Республіки Шрі-Ланка Махінда Раджапаксе «За бездоганну якість».
 
                                                             

Дистриб'юція

Компанія «СолоМія» має дистриб'юторську мережу в усіх регіонах України. Це дозволяє торговельним підприємствам знизити витрати на логістику і працювати безпосередньо з регіональними представниками без посередників. Завдяки цьому, чай торгових марок компанії «СолоМія» можна придбати у всіх торгових точках країни.

Пошук