+38(044) 454-03-30 

Askold «Авторський» — чай високого походження

  • Posted on:  Четвер, 27 листопада 2014 00:00
Askold «Авторський» — чай високого походження

Askold запрошує вас у незвичайну подорож – у вищий світ чаю. П’ять класичних сортів розкриють перед вами свої композиції, продемонструють тонкі нюанси смаку та безліч відтінків аромату. Це особлива колекція.

У новій колекції п’ять класичних сортів, які розкриють перед вами свої композиції, продемонструють тонкі нюанси смаку та безліч відтінків аромату. Це особлива колекція. В ній зібрані найвідоміші сорти, які були надзвичайно популярними серед сильних світу цього. Насолодіться повною гамою відчуттів, підберіть свій напій для кожного дня, і його смак відтінить дорогоцінні моменти вашого життя.

Чорний

Чорний чай – найпопулярніший напій у світі, але колись він був доступний лише знаті та багатіям. Цінувався цей чай у стародавні часи на вагу золота – адже здобути його було важко, а рецепт виробництва охороняли, наче найціннішу таємницю. Тепер чорний чай є звичним для нас, але деякі з його сортів і сьогодні доступні лише обраним. Саме таким і є елітний чорний чай Askold.

Жовтий

 Цей вишуканий різновид зеленого чаю вже понад тисячу років є незмінно популярним серед вельмож та вищого світу Китаю. М’яка повільна ферментація надає чаю прозорий легкий колір, яскравий смак та виражений аромат, створюючи особливий напій з неповторним характером. Жовтий чай Askold – це дивовижний напій, справжній чайний скарб.

Білий

 Один з найцінніших у Китаї, цей чай має насправді легкий та світлий характер і дарує бадьорість та ясність думок. Саме тому його дуже цінували китайські імператори. Смак та аромат цього чаю надзвичайно делікатні – адже для білого чаю збирають лише найкращі, найніжніші листочки, а при його виробництві зберігається максимум корисних природних речовин. Білий чай «Askold» – імператор серед чаїв!

Молочний улун

 Улун Askold – особливий чай, у якому об’єдналися риси чорного та зеленого чаїв. Напівферментований, цей чай має насичений колір, та неповторний виражений смак з  делікатною молочною нотою. Саме улун використовався у чайних церемоніях китайського імператорського двору, перетворюючись у руках майстрів з відбірних чайних листочків на незрівнянний напій.

 

Пошук