+38(044) 454-03-30 

Компанія «CолоМія» підтримала конкурс студентських робіт «Мальовнича Україна –Туристичний край»

  • Posted on:  Середа, 22 жовтня 2014 14:05
Компанія «CолоМія» підтримала конкурс студентських робіт «Мальовнича Україна –Туристичний край»

Компанія «Соломія» підтримала конкурс студентських робіт «Мальовнича Україна – туристичний край».

Розвиток внутрішнього туризму, повернення історичної цінності об'єктам культури, архітектури, мистецтва — стратегічний напрямок, який закладається в профільних ВУЗах. Так за підтримки Державного агентства України з туризму та курортів, Національного  союзу краєзнавців України; ДВНЗ «КНЕУ ім. В.Гетьмана», Спілка сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні ініціював конкурс студентських робіт «МАЛЬОВНИЧА УКРАЇНА – ТУРИСТИЧНИЙ КРАЙ». 

У 2014 році «СолоМія», як соціально відповідальна компанія, приєдналася до організаторів конкурсу «Мальовнича Україна», заснувавши власний приз для фіналістів конкурсу. Всього на конкурс було надіслано 150 наукових робіт, 60 з яких стали фіналістами. Кожне представлене дослідження по-своєму унікальне і відкриває нові сторінки історії нашої країни, розповідає про красу і особливості кожного регіону. 

Переможцями конкурсу від компанії «СолоМія» стали студенти-дослідники, які отримали річний запас чаю ТМ «Аскольд» в знак подяки за вагомий внесок до розвитку краєзнавства в регіоні і внутрішнього туризму в Україні:

•    Вікторія Кошельник (м.Хмельницький) з роботою «Фортеця над Бугом: історія и Таємниці Меджибожу», наукові керівники Думанська К.С. і Жолобова Т.Д. 

•    Марія Меленчук (м.Львів) з роботою «Забутi перлини Галицької землi», науковий керівник Качур Р.А.

•    Олег Кипоренко (м.Харків) з роботою «Стежками Донецького Городища», науковий керівник Ніколаєнко О.О. 

                     

Своєю участю в подібних ініціативах, компанія «СолоМія» висловлює підтримку в прагненні пробудити в українцях відчуття єдності і допомогти жителям Заходу і Сходу, Півдня і Півночі краще пізнати один одного. Так, завдяки конкурсу «Мальовнича Україна» студенти з усіх куточків країни об'єдналися, вивчаючи і відкриваючи як для себе, так і для інших свій рідний край, його історію та культурні пам'ятки.

Надалі компанія «СолоМія» має намір підтримувати освітні ініціативи, спрямовані на підвищення культурного рівня та розвиток історичної пам'яті, які так необхідні всім жителям України в цілому, і студентам зокрема.


Пошук