+38(044) 454-03-30 

В Україні тепер навіть чай жовто-блакитний!

  • Posted on:  П'ятниця, 22 серпня 2014 00:00
В Україні тепер навіть чай жовто-блакитний!

Чай Аскольд підтримує ініціативу «Наші кольори», яка впроваджена Президентом України до дня Незалежності. Нова серія чаїв «Askold» жовто-блакитний буде випущена найближчим часом і приурочена 23-тій річниці Незалежності держави. 

Напередодні головного національного свята держави, Петро Порошенко запропонував прикрасити свої будинки, офіси, авто національними  кольорами:  "Закликаю українців у всьому світі вивісити національні прапори напередодні Дня Незалежності".  З вірою в Україну та її майбутнє, компанія «СолоМія» робить свій внесок у поширення української символіки, впроваджуючи нову лінійку чаїв — «Askold» жовто-блакитний, який з’явиться найближчим часом на полицях магазинів та супермаркетів. 

Прапор України – жовто-блакитний, наче далечінь неба та море пшениці. Саме такий і цей чай, створений українцями для України. Золотий соняшник та небесно-блакитні пелюстки волошки у високогірному чорному чаї нагадають про рідний дім та вільний вітер, спекотний полудень та спокій української ночі... Яскравий та особливий – наче Україна, гарячий та терпкий – немов наша любов до рідної землі.

Саме зараз Україна змінює своє майбутнє. І світ затамував подих, дивлячись на неї. Україна сьогодні – символ змін на краще. Символ патріотизму, гідності та любові. Любові до своєї країни, її землі та історії. Ми пишаємось Україною та українцями. Ми пишаємось якістю українського чаю «Аскольд». 

І зараз, як ніколи, ми віримо в Україну та її майбутнє!

Пошук