+38(044) 454-03-30 

 

Український продукт

лідер з виробництва чаю серед українських компаній

 

№1

в сегменті гранульованих и дрібнолистових чаїв

 

5,5 тис тонн потужності фабрики

перша в Україні сертифікована чайна фабрика

 

№1 з виробництва чаїв Private Label

для національних мереж в Укарїні

Про компанію

Компанія «СолоМія» — один з лідерів чайного ринку України, утримує власними марками більше 11% ринку. Дистриб'юторський портфель компанії представлений як власними брендами, виробленими на власних і залучених виробництвах, так і залученими брендами з різних країн світу.

На сьогодні власне сертифіковане виробництво чаю компанії «СолоМія» дозволяє виробляти чайну продукцію з урахуванням переваг саме українських споживачів, а дистриб'юторська мережа дозволяє гідно представляти власні та імпортовані бренди в Україні. Продукція компанії поставляється в більш ніж 30 тисяч торгових точок по всій Україні, у тому числі в мережі супермаркетів «АТБ», «Ашан», «Метро», «Billa» та ін. Так само компанія є найбільшим в Україні виробником чаю Private Label і випускає продукцію для таких мереж, як «Фуршет», «Велика Кишеня», «АТБ» та ін.

Компанія «СолоМія» є засновником «Комбінату Здорового харчування», що спеціалізується на виробництві макаронних виробів та компанії «Арден» — поставки продуктів харчування з Європи.

Останні новини

Предыдущая Следующая
На крок ближче до людей

На крок ближче до людей

За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, в усьому світі налічується близько 39 мільйонів сліпих людей і 246 мільйонів з поганим зором. В Україні, офіційно зареєстрованих, більше 100 тисяч, реальної ж цифри Міністерство охорони здоров'я не знає. Одна компанія не може виконувати завдання, які стоять перед державою, наприклад, створення звукових світлофорів, спеціальних...

Нові смаки ТМ "Домашній чай"

Нові смаки ТМ "Домашній чай"

Ми раді запропонувати 2а мега смаку об'єднаних в одній позиції. Нова позиція це поєднання аромату і смаку чорного чаю доповненого по-справжньому «народними» та зрозумілими і всім знайомими двома смаками: ароматною малиною з кислинкою ароматної обліпихи.Зараз літо і що може бути краще «червоного» ароматного напою у спеку? Краще коли він холодний!...

Чай Batik у Facebook

Чай Batik у Facebook

Цікава інформація про чайне виробництво, яскрава екзотика Шрі-Ланки, акції та новинки чаю «Batik» в мережі Facebook.

Стартувала нова рекламна кампанія ТМ «Batik»

Стартувала нова рекламна кампанія ТМ «Batik»

На центральних телеканалах країни можна побачити новий рекламний ролик ТМ «Batik».

Askold «Авторський» — чай високого походження

Askold «Авторський» — чай високого походження

Askold запрошує вас у незвичайну подорож – у вищий світ чаю. П’ять класичних сортів розкриють перед вами свої композиції, продемонструють тонкі нюанси смаку та безліч відтінків аромату. Це особлива колекція.

Компанія «CолоМія» підтримала конкурс студентських робіт «Мальовнича Україна –Туристичний край»

Компанія «CолоМія» підтримала конкурс студентських робіт «Мальовнича Україна –Туристичний край»

Компанія «Соломія» підтримала конкурс студентських робіт «Мальовнича Україна – туристичний край».