Домашній чай

Домашній чай

ДОМАШНІЙ ЧАЙ — головний домашній напій. Марка «Домашній чай» бере свій початок у 1998 році, а в 2014 році вона отримала новий яскравий і помітний дизайн, асортимент був сфокусований на найбільш затребуваних позиціях. Використовуючи досвід і кращі технології компанії SOLOMIA, «Домашній чай» став одним з лідерів українського ринку у категорії ароматизованих чаїв і зростаючим лідером у класичних чаях. Продукція марки представлена в нижньому ціновому сегменті, що дозволяє «Домашньому чаю» бути популярним серед самого широкого кола споживачів. «Домашній чай» зберігає вірність традиціям чаювання. «Домашній чай» – це завжди гарантована якість та доступна ціна.


Домашній чай МІЦНИЙ

Дарує смак знайомий з дитинства. Напевно правду кажуть, що чудовий чай – він як поцілунок – гарячий, міцний та солодкий. Гаряча кружка «Домашнього чаю» з термосу зігріє в дорозі, стакан міцного чаю на роботі збадьорить та подарує кілька солодких хвилин відпочинку. Можливо він нагадає затишні теплі моменти чаювання з близьким, друзями, коли за чашкою гарячого чаю в теплому оточенні відпочиваєш думками й тілом від напруги метушливого дня.

Домашній чай
Домашній чай

Домашній чай ФРУКТОВИЙ

Насичений терпкий смак чорного чаю чудово поєднується з солодкими фруктово-ягідними нотками вже звичних, або ж нових екзотичних фруктів.