Batik

Batik

Чай BATIK — один з лідерів чайного ринку України в масовому сегменті. BATIK – це цейлонський чай, BATIK – це незаперечний лідер ринку у дрібнолистових і гранульованих чаях. Для покупців «BATIK» уособлює собою життєву мудрість а вірність, не схильні до сього хвилинного впливу цінності, оскільки сам є прикладом здорової послідовності і сталості. BATIK – це мій чай!

Веб сайт Facebook


Batik CLASSIC Collection

Високі стандарти, виключно, цейлонського чаю. Чорні листові чаї родом зі Шрі Ланки – це яскравий характер і витончений аромат зігрітий східним сонцем. В колекції зібрані класичні стандарти добірних чаїв для поціновувачів міцності, терпкості, тонких відтінків чорного чаю! Знайдіть час на чаювання з BATIK! Час перевести подих, вгамувати напругу, відчути себе!

Ознайомитись


Batik
Batik

Batik ОКСАМИТ Collection

Мистецтво купажу дозволяє створити неперевершений Оксамитовий смак чаю, повнотілий, довершений, з акцентами, з яскравим ароматом. Колекція чаю BATIK «Оксамит» чудовий взірець купажованих чаїв, де різні сорти чаю з різних регіонів поєднані разом, щоб розкрити гармонійний смак та бурштиновий колір в кожній чашці.

Ознайомитись


Batik ФРУКТОВИЙ ОКСАМИТ Collection

Саме для шукачів нових смаків майстри BATIK збагатили колекцію «ОКСАМИТ» фруктовими та ягідними смаками. Насичений терпкий смак чорного чаю чудово поєднується з солодкими фруктово-ягідними нотками вже звичних, або ж нових екзотичних фруктів. Смакуйте BATIK та дивуйте близьких пропонуючи щодня новий смак чаю!

Ознайомитись


Batik