Askold

Askold

Чай ASKOLD — один з лідерів верхнього цінового сегменту чайного ринку України. Чай ASKOLD з’явився в Україні у 1998 році, асортимент був розроблений для України з урахуванням переваг саме українського споживача. Відмінна особливість чаю «ASKOLD» це благородна терпкість, яка є ознакою високоякісних чаїв і високо цінується експертами. Визнання марки що підтверджують численні перемоги на різних виставках і дегустаційних конкурсах. ASKOLD – Смакуй кожну мить!

Веб сайт Facebook


Askold CLASSIC Collection

Найкращі класичні сорти цейлонського чорного та китайського зеленого чаю відібрані на основі світового досвіду з оптимальною адаптацією до смаку українського споживача. Неповторний смак та благородна терпкість.

Ознайомитись


Askold
Askold

Askold TEA TIME Collection

Життя різнобарвне! Відчуй та насолодись миттю разом з чаєм ASKOLD. Змінюй! Дивуй! Драйвуй! Відчуй настрій цієї миті, додай енергії моменту, обери свій колір. ASKOLD – вишуканий, насичений, сміливий. Смакуй ASKOLD. Смакуй життя.

Ознайомитись


Askold INSPIRATION Collection

Натхнення, так хочеться зрозуміти, щоб залишити та утримати. Авторська серія ASKOLD Inspiration була створена на основах світових практик купажування різних сортів цейлонського чаю. Аромати прянощів та суміші фруктів додають тонкого та барвистого післясмаку.

Ознайомитись


Askold
Askold

Askold EMOTION Collection

ЕМОЦІЇ – це енергія, схожа на рух фотонів, які утворюють яскравий потік світла. Емоційність та яскравість! Все це – про Вас! Та про нашу емоційну колекцію чаїв. Справжні шматочки екзотичних фруктів, пелюстки квітів, корисні трави — усе це ретельно підібрано в авторських чайних сумішах. Вибухова, яскрава ароматика вишуканого чаю піднімає настрій Вашого дня.

Ознайомитись


Askold AUTHOR`S Collection

Серія елітних чаїв у вишуканих тубах, чудово підійде для подарунку. Серія класичних сортів чаю розкриє перед Вами свої композиції, продемонструє тонкі нюанси смаку та безліч відтінків аромату.
Спробуйте, і Ви надовго запам’ятаєте розкіш смаку чайної класики.
Askold – Смакуй кожну мить!

Ознайомитись


Askold
Askold

Askold PRESENT Collection

Подарункова серія елітних чаїв дасть можливість спробувати різні смаки та обрати саме Ваш. Подаруйте тепло, турботу та емоції, собі і близьким, у свята та будні.
Askold – Смакуй кожну мить!

Ознайомитись